نرم افزار اختصاصی دی-لینک – D-Link DWR-932 LTE Mobile Hotspot

inApril 26, 2019

به نام خدا

با سلام

همانطور که مستحضر هستید مودم های ایرانسل تنها برای سیم کارت های این شرکت قابلیت سرویس دهی دارند و نمی توانیم از سیم کارت های دیگر چون همراه اول و رایتل استفاده کنیم که چندی قبل آموزشی برای شما در سایت قرار داده شد تا بتوانید قفل مودم ایرانسلی مدل LH92 خود را باز کنید که از طریق لینک زیر می توانید به آن مراجعه کنید: آموزش جامع تبدیل و آنلاک مودم ایرانسل مدل LH92 به DWR-932 در این مطلب می خواهیم نرم افزار اختصاصی دی-لینک برای مدل DWR-932 که برای هاردویر یا به عبارتی سخت افزار سری C ارائه شده را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به راحتی مانند نرم افزار اختصاصی ایرانسل برای مودم LH92 از طریق USB به اینترنت متصل شوید. چگونه می توانم از این برنامه اختصاصی استفاده کنم؟

  • فایل ISO برای شما در این مطلب ضمیمه شده است که در صورتی از ویندوز 10 استفاده می کنید بدون نیاز به هیچ ابزاری می توانید با دوبار کلیک محتویات آن را مشاهده کنید در غیر این صورت می توانید توسط برنامه های ساخت درایور مجازی مانند DAEMON Tools محتوای ISO را مشاهده کنید.
  • با کلیک بر روی InstallPackage می توانید درایور مورد نیاز و مربوطه مودم را نصب کنید در این زمان بهتر است مودم به USB رایانه شخصی شما متصل باشد.
  • بعد از اتمام مرحله قبل با کلیک StartModem برنامه مورد نیاز جهت ورود به تنظیمات مودم نصب خواهد شد.
  • در دکستاپ D-Link LTE Mobile Hotspot را مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی آن می توانید به مودم متصل شوید و صفحه 192.168.0.1 باز خواهد شد.

ضمیمه: برای دانلود کلیک کنید: D-Link LTE Mobile Hotspot

تصاویر تصویر از محتوای ISO دکستاپ رایانه شخصی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *